Aan de start van de brug, Werktoneel/NTGent

Wat bezielt de mens om de eigen sterfelijkheid te willen overwinnen? Maak kennis met subliem spelerstoneel. De nieuwe generatie is gearriveerd en ze is hier om te blijven.

Grote maatschappelijke fenomenen beschrijven vanuit persoonlijke verhalen. Dat kunnen de klasbakken van Werktoneel als geen ander. Vorig seizoen werd hun stuk 'Gruis / aan de twijfel' door De Standaard nog tot beste theatervoorstelling van het jaar verkozen. In 'Aan de start van de brug' benaderen ze het ultieme menselijke fenomeen: 'het sluimerende besef van onze tijdelijkheid'. De personages proberen hun existentiële doodsangst te slim af te zijn, maar de uitkomst van hun perverse experimenten is hoogst onzeker.

Tekst & regie | Jesse Vandamme
Spel | Louise Bergez, Lucas van der Vegt, Lucie Plasschaert (Fledermaus Forever) en Joeri Happel
Muziek | Laurens Mannaerts
Decor- en kostuumontwerp | Chloé Wasselin-Dandre
Dramaturgie | Kaatje De Geest
Lichtontwerp | Dennis Diels
Coach schrijfproces | Kristof Van Baarle
Outside eye | Laurens Aneca
Met dank aan Emma Gheeraert

Wie vragen heeft over zelfdoding, kan anoniem terecht bij de Zelfmoordlijn via het gratis nummer 1813 of op www.zelfmoord1813.be

“Een ervaring over het leven, voor het leven (...) De tragikomische spanning is met een scalpel te snijden" (De Standaard)

Praktische informatie

Wanneer

Prijs

€ 20,00
-26 jaar - 10,00 euro

Waar

Organisatie

CC De Ploter

Deel deze pagina

Filter op categorie